Конкурс «Чисто Урок»

Голосування завершено 27 жовтня 2020 року

Номінація

«Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти»

Переможці
  • Ганчева Вікторія Володимирівна
  • Чернякова Іляна Олексіївна
  • Сандецька Анна Андріївна
  • Ксєндзова Оксана Юріївна
  • Зінченко Вікторія Василівна

Номінація

«Педагогічні працівники початкової школи»

Переможці
  • Козачук Віра Костянтинівна
  • Ятченко Ганна Вячеславівна
  • Епанова Світлана Йосипівна
  • Мальована Оксана Вікторівна
  • Кліщевська Яна Володимирівна та Матвіїшина Тетяна Дмитрівна

Номінація

«Педагогічні працівники, які викладають предмет в 5-11 класах та в системі»

Переможці
  • Ющенко Оксана Павлівна
  • Есаулова Олена Володимирівна
  • Шоломицький Вячеслав Геннадійович
  • Кравченко Елеонора Павлівна
  • Ломанова Галина Олексіївна

Номінація

«Керівники спортивних гуртків з видів спорту, тренери спортивних клубів, дюсш, дюсшор»

Переможці
  • Команда у складі Чекулаєва Мілена Володимирівна; Мороз Володимир Григорович; Сосновська Валентина Миколаївна; Холодій Олександр Вікторович
  • Мироненко Віталій Борисович

Учасники фахового журі:

  • Півненко Юлія Володимирівна
  • Авдєєва Світлана Олександрівна
  • Федоріна Ольга Олександрівна

Детальна інформація за підсумками голосування

Д е т а л ь н і ш е

Конкурс «Чисто Урок» – Голосування

Номінація - «Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти»

Учасник № 1

Перші кроки до туризму

Чернякова Іляна Олексіївна

Деталі роботи

Учасник № 2

Малятко-здоров'ятко, ні - вірусам

Зінченко Вікторія Василівна

Деталі роботи

Учасник № 3

Чистий мозок = чисте тіло = чисте довкілля

Ганчева Вікторія Володимирівна

Деталі роботи

Учасник № 4

Дидактичний навчально-ігровий посібник «Рух заради здоров'я»

Сандецька Анна Андріївна

Деталі роботи

Учасник № 5

Дитячий фітнес

Ксєндзова Оксана Юріївна

Деталі роботи

Відкрите голосування
  • Сандецька Анна Андріївна 35%, 1542 голосів
    1542 голосів 35%
    1542 голосів - 35% усіх голосів
  • Ганчева Вікторія Володимирівна 20%, 901 голосувати
    901 голосувати 20%
    901 голосувати - 20% усіх голосів
  • Чернякова Іляна Олексіївна 18%, 808 голосів
    808 голосів 18%
    808 голосів - 18% усіх голосів
  • Зінченко Вікторія Василівна 17%, 735 голосів
    735 голосів 17%
    735 голосів - 17% усіх голосів
  • Ксєндзова Оксана Юріївна 10%, 419 голосів
    419 голосів 10%
    419 голосів - 10% усіх голосів
Загальна кількість голосів: 4405
07.10.2020 - 27.10.2020
Голосування закрито

Номінація - «Педагогічні працівники початкової школи»

Учасник № 1

Весела фізкультура

Епанова Світлана Йосипівна

Деталі роботи

Учасник № 2

Спортивний тімбілдінг

Ятченко Ганна Вячеславівна

Деталі роботи

Учасник № 3

Врятуємо планету

Мальована Оксана Вікторівна

Деталі роботи

Учасник № 4

Урок-подорож «Екологічні локації Запоріжжя»

Козачук Віра Костянтинівна

Деталі роботи

Відкрите голосування
  • Козачук Віра Костянтинівна 51%, 1733 голосів
    1733 голосів 51%
    1733 голосів - 51% усіх голосів
  • Ятченко Ганна Вячеславівна 27%, 929 голосів
    929 голосів 27%
    929 голосів - 27% усіх голосів
  • Епанова Світлана Йосипівна 12%, 420 голосів
    420 голосів 12%
    420 голосів - 12% усіх голосів
  • Мальована Оксана Вікторівна 10%, 324 голосів
    324 голосів 10%
    324 голосів - 10% усіх голосів
Загальна кількість голосів: 3406
07.10.2020 - 27.10.2020
Голосування закрито

Номінація - «Педагогічні працівники, які викладають предмет в 5-11 класах та в системі»

Учасник № 1

Чисто Урок

Кравченко Елеонора Павлівна

Деталі роботи

Учасник № 2

Екофітнес «Пригоди Краплинки"

Кліщевська Яна Володимирівна та Матвіїшина Тетяна Дмитрівна

Деталі роботи

Учасник № 3

Веселка

Есаулова Олена Володимирівна

Деталі роботи

Учасник № 4

Екологічне та валеологічне виховання

Ющенко Оксана Павлівна

Деталі роботи

Учасник № 5

Чисте місто почни з себе

Шоломицький Вячеслав Геннадійович

Деталі роботи

Учасник № 6

Спорт - шлях до здорового майбутнього

Ломанова Галина Олексіївна

Деталі роботи

Відкрите голосування
  • Шоломицький Вячеслав Геннадійович 41%, 1347 голосів
    1347 голосів 41%
    1347 голосів - 41% усіх голосів
  • Ющенко Оксана Павлівна 30%, 995 голосів
    995 голосів 30%
    995 голосів - 30% усіх голосів
  • Есаулова Олена Володимирівна 14%, 470 голосів
    470 голосів 14%
    470 голосів - 14% усіх голосів
  • Ломанова Галина Олексіївна 7%, 219 голосів
    219 голосів 7%
    219 голосів - 7% усіх голосів
  • Кліщевська Я.В. та Матвіїшина Т.Д. 7%, 217 голосів
    217 голосів 7%
    217 голосів - 7% усіх голосів
  • Кравченко Елеонора Павлівна 1%, 30 голосів
    30 голосів 1%
    30 голосів - 1% усіх голосів
Загальна кількість голосів: 3278
07.10.2020 - 27.10.2020
Голосування закрито

Номінація - «Керівники спортивних гуртків з видів спорту, тренери спортивних клубів, дюсш, дюсшор»

Учасник № 1

Фізичний розвиток дитини засобами циркового мистецтва

Воротняк Світлана Костянтинівна

Деталі роботи

Учасник № 2

Оздоровчий квест «Наш стиль - здоров'я»

Чекулаєва Мілена Володимирівна, Мороз Володимир Григорович, Сосновська Валентина Миколаївна, Холодій Олександр Вікторович

Деталі роботи

Учасник № 3

Вдосконалення техніки володіння спеціальною зброєю під час занять кікбоксингом

Мироненко Віталій Борисович

Деталі роботи

Учасник № 4

Освітньо-дистанційний проєкт «Екосвіт»

Чекулаєва Мілена Володимирівна

Деталі роботи

Учасник № 5

Фітнес - сила, що дає всім дітям крила

Чекулаєва Мілена Володимирівна та Шрамко Наталія Миколаївна

Деталі роботи

Відкрите голосування
  • Мироненко Віталій Борисович 30%, 107 голосів
    107 голосів 30%
    107 голосів - 30% усіх голосів
  • Чекулаєва М.В., Мороз В.Г., Сосновська В.М., Холодій О.В. 22%, 78 голосів
    78 голосів 22%
    78 голосів - 22% усіх голосів
  • Чекулаєва Мілена Володимирівна 20%, 69 голосів
    69 голосів 20%
    69 голосів - 20% усіх голосів
  • Воротняк Світлана Костянтинівна 14%, 50 голосів
    50 голосів 14%
    50 голосів - 14% усіх голосів
  • Чекулаєва М.В. та Шрамко Н.М. 13%, 47 голосів
    47 голосів 13%
    47 голосів - 13% усіх голосів
Загальна кількість голосів: 351
07.10.2020 - 27.10.2020
Голосування закрито