У Вільнянську проведено озеленення території міста

Ще в березні 2021 року, під час висаджування хвойних дерев у Вільнянську представники Партії Зелених обіцяли як найчастіше проводити подібні заходи.

І ось, отримавши погодження начальника відділу архітектури Вільнянської міської ради та ордер на проведення земляних робіт, на території Вільнянської гімназії “Світоч”, біля нового спортивного майданчику, висаджено 5 ялівців “Віргінського”, а також висаджено алею з лип та горобини в кількості 25 саджанців.

Тоді ж, в парку «Ювілейний» було висаджено близько 50 саджанців червонолистих дубів, кленів, катальп та каштанів. Третьою локацією де висаджувались дерева був дитячий майданчик по вул. Шевченка. На прохання місцевої жительки у центрі майданчику було висаджено одну сосну Кримську висотою більше 3-х метрів і ще дві сосни висотою більше 2 метрів. Активну участь брали діти, які з радістю та блиском в очах спостерігали як висаджувались нові дерева. Раніше, на цьому дитячому майданчику прикрашали на Новий рік спиляне дерево, куплене на ринку.

Тепер територію дитячого майданчику прикрашатимуть три живі хвойні красуні. Знаючи, як діти люблять Новорічні свята, дуже задоволені що подарували дітям справжню радість! Плюс – екологічна просвіта! Окремо хочемо подякувати працівникам міськради за допомогу в оформленні дозвільних документів та визначення локацій висадки та небайдужим підприємцям, які надали механізовані засоби для підготовки посадочних ям та підвозу води для поливу, що дало змогу провести роботи швидко, малою групою осіб, (у рамках карантинних заходів проти розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19)).