Делегація із Запорізької області від Партії Зелених представила Україну на Конференції у Валенсії

7 травня у місті Валенсія, Іспанія делегація від Партії Зелених України в особі Олени Пелих та Ольги Дробної представили Україну та Запорізьку область на Конференції мережі місцевих рад European Greens «Resilient Municipalities and Regions», у якій взяли участь 300 делегатів європейських країн.
Українська делегація розповіла про війну, яку розпочала Росія, про вбивства, знущання над мирним населенням та інші злочини окупанта. Особливу увагу приділили подіям у Маріуполі, який за збігом обставин виявився містом-побратимом Валенсії.
Також, як представники Партії Зелених України звернули увагу колег на екологічні злочини, які вчиняє Росія та про небезпеку ядерної катастрофи, через окупацію Запорізької АЕС, яка є найпотужнішою в Європі.
Головним меседжем до колег з Європи став заклик, що тільки разом ми зможемо зупинити війну в Україні та відновити мир у Європі. Також подякували всім за допомогу, яку країни надають нашій державі та наголосили на необхідності у подальшій підтримці України 🤝🇺🇦 🇪🇺.
Країни – делегати висловили українським колегам слова підтримки та співчуття через війну та зазначили, що й надалі будуть сприяти перемозі, яка неодмінно буде за Україною.
– Дякуємо співголові Європейських Зелених – Evelyne Huytebroek, генеральному секретарю Mar Garcia та іншим організаторам заходу за такий теплий прийом нашої делегації та щиру підтримку, – зазначила голова Запорізької міської організації Партії Зелених України Олена Пелих.