Вадим КРИВОХАТЬКО

Вадим КРИВОХАТЬКО: Чому я голосуватиму за Партію Зелених України

Сьогодні, коли виборчі баталії в розпалі, мабуть, немає жодної партії, яка б не спекулювала на проблемах екології. Особливо ця тема є гострою для промислового Запоріжжя. Озброївшись гаслами на кшталт «заводи вбивають» вони щосили перетягують один на одного «екологічну ковдру». Насправді це робиться лише для того, щоб отримати перепустку до влади, а пройшовши – миттєво забувають обіцяне. І скоріше за все не мають ніякої можливості виконати те, що обіцяли. Адже проаналізувавши списки спонсорів цих партій, ми побачимо безпосередніх власників або акціонерів шкідливих для екології підприємств. А партія з усіма партійцями лише інструмент для досягнення влади та відповідно примноження своїх статків. Кошти, заощаджені на очисних спорудах вкладаються у виборчі кампанії, формуються слухняні виконкоми, на посади приходять лояльні, або й повністю залежні мери міст, а містянам залишаються брудне повітря, загиджені річки, вирубані під будівництво торговельних центрів парки та сквери.

Чому ж партії так експлуатують екологічну тему? Причина номер один: все інше вони вже обіцяли на попередніх виборах і не виконали, як і не виконають обіцянки по покращенню екологічної ситуації в місті, але до влади прорвуться – ще 5 років будуть розкрадати бюджет, а потім знову щось придумають.

Зовсім інше, це Партія Зелених України. Не ЗЕ команда, а справжні Зелені, які не залежні від олігархів. Тому передвиборна кампанія Партії Зелених не вражає своїми масштабами та позбавлена можливості вкрити Україну бігбордами на мільйони доларів. Проте, є велике бажання зробити країну екологічно безпечною, соціально захищеною. І бути їй такою чи ні, залежить тільки від нас з вами. Чи будемо довіряти черговим обіцянкам, чи самі візьмемося за справу та примусимо рахуватися з тим, що ми маємо право на якісне життя як в соціальному, так і фізіологічному сенсі цього слова.

Так, заводи та фабрики безумовно потрібні, вони дають можливість утримувати родину, але не тою ціною, щоб всі зароблені копійки віднести в лікарню та аптеки. В усьому цивілізованому світі знайдено розумний консенсус між підприємцями та владою, яка представляє народ.

Зробімо так, щоб і в Запоріжжі влада представляла інтереси народу, а не власників шкідливих підприємств. Це дуже легко зробити! Проаналізуйте, хто далі обіцянок так і не пішов, і зробіть свій вибір!