Зареєстровано кандидатів від Партії Зелених України та за її підтримки на голів м.Вільнянська та Павлівської сільради

Зареєстровано кандидатів від Партії Зелених України та за її підтримки на голів м.Вільнянська та Павлівської сільради

Територіальними виборчими комісіями зареєстровано Кривохатька Вадима Вікторовича кандидатом на посаду міського голови м. Вільнянська та Супруненка Олександра Васильовича кандидатом на посаду голови Павлівської сільської ради

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВИБОРЦІВ

Добре усвідомлюємо всю ту відповідальність, яка лягає на нас у разі обрання на посади голів Павлівської та Вільнянської ОТГ. Але ще більше усвідомлюємо та розуміємо ту загрозу та виклики, які чекають на жителів Вільнянської та Павлівської громад у разі, якщо до влади прийдуть люди, які ігнорують ту небезпеку, яку несе будівництво каолінового кар’єру, люди, для яких власні статки понад усе, а громада лише інструмент втілення своїх корисливих інтересів.

Історично так склалося, що Павлівська і Вільнянська громади тісно переплетені і всі негаразди Вільнянська віддзеркалюються на Павлівці та навпаки. Але мова не йде про об’єднання, мова йде про сумісне вирішення гострих та актуальних питань. І зробити це під силу тільки однодумцям. На жаль, влада закрила очі на спроби незаконного будівництва каолінового кар’єру. І сьогодні, бути чи не бути цьому підприємству, залежить тільки від нас з Вами!

Ми свій вибір зробили! Зробіть і Ви!

Кривохатько В.В.

Супруненко О.В.